VÍKENDOVÉ BRUNCHE

Když se chcete v sobotu či neděli setkat s přáteli, oslavit nějaké výročí nebo se jen skvěle najíst, zajděte si do některé z námi vybraných pražských restaurací na brunch. Brzký oběd či pozdní snídani pak završte procházkou po historickém centru.  

SOHO RESTAURANT

V pražském Podolí najdete oázu pohody a gurmánský ráj. Každý víkend je tu připraven tematický brunch pro vaše nejmenší, kteří se v kulinářské dílně naučí i vařit, pro dospělé je připraveno čtyřchodové menu k sestavení dle vlastní chuti. Naláká vás suši, nebo spíš králíček, chobotnice, candát…? 

Soho restaurant, www.soho.cz

 

CIHELNA CAFÉ

Dopolední výlet s dětmi za labutěmi na pražské Kampě zakončete v Cihelně. V horní části s názvem Café servírují v neděli od jedenácté hodiny brunche, pro děti je připraven speciální pohádkový program. V menu nechybí tatarský biftek s parmazánem, krevety, ústřice, pečená husa, roastbeef či losos.  

MLÝNEC

Jeden z nejromantičtějších výhledů na Karlův most se vám naskytne v Mlýnci. O víkendu se sem vypravte na servírovaný brunch, jehož pestrost je vždy podtržena sezonními ingrediencemi. Zaposlouchejte se do tónů klavíru a užijte si pohodovou atmosféru. O děti je tu profesionálně postaráno.  

Mlýnec, www.mlynec.cz

 

LA ROTONDE

Restaurace v hotelu Radisson Blu Alcron vám v rámci víkendového brunche nabídne nespočet delikates: různé varianty carpaccia, tradiční českou kachnu se zelím, masa, mořské plody a ryby a samozřejmě sladké dezerty. K obědu vám bude hrát živá hudba, výhodou je i dětský koutek, o vaše ratolesti se postarají profesionální hlídačky.  

ZINC RESTAURANT

V pražském hotelu Hilton Prague Old Town se v kulinářském stánku dočkáte nedělního brunche za doprovodu živé hudby. Bohatě obloženým stolům dominují krevety a humři, pečená masa či suši, pro malé gurmety je tu pak speciální dětský raut a samozřejmě koutek, kde si můžou hrát.

Zinc restaurant, www.hiltonpragueoldtown.cz

 

V ZÁTIŠÍ

Tematické brunche pro vás připravují v noblesní restauraci V Zátiší. Každou neděli si tu můžete dopřát chutě exotiky v podobě indických specialit. Šéfkuchař Mahavir Kanswal je umí připravit tak, aby chutnaly i evropským jazýčkům, v jeho podání dostávají jednotlivé pokrmy naprosto geniální rozměr.

V Zátiší, www.vzatisi.cz